Вінілові шпалери

Вінілові шпалери

Пам’ятаючи про запахи і прибирання на кухні, категорично не рекомендується, використовувати на кухні паперові і текстильні шпалери.

Основними типами шпалер, які підходять для стін кухні, це бамбукові і вінілові шпалери leoceramika.com.

Раніше дуже модно було обробляти стіни кухні, так називаемими миються, а по суті, шпалерами у вигляді плівки ПВХ. Про це варіанті обробки стін кухні ми забудемо, як страшний сон. Краще поговоримо про вінілові шпалери, для початку.

Вінілові шпалери це тонкий шар фактурного вінілу, з різноманітним малюнком, нанесеним на папір. Завдяки папері, вони міцно і просто клеяться на стіну, а завдяки шару вінілу їх можна протирати, а деякі навіть мити.

Різноманітність вінілових шпалер

Перш за все, вінілові шпалери бувають на паперовій і флізеліновій основі. Різниця між ними, тільки в способі приклеювання полотен. При обклеювання, шпалер на паперовій основі клеєм маже полотно. При обклеювання вінілових шпалер на флізеліновій основі, клей наноситься на стіну, а не на полотно. Часто вінілові шпалери на флізеліновій основі, просто називають бамбукові шпалери, хоча це не зовсім так, тому що бувають чисто бамбукові шпалери.

Вінілові шпалери різноманітні за фактурою. Залежно від фактури вінілові шпалери діляться:

Вінілові шпалери, що імітують текстиль, камінь, штукатурку.
Важкий вініл. Це товсті фактурний шпалери, легко приховують дефекти стін.
Шовкографія, це найпопулярніші вінілові шпалери. Шпалери тонкі, з різними малюнками і багатим дизайном. Використовувати шпалери шовкографія, можна тільки на після ремонту стін.
Шпалери з хімічним тисненням, мають підвищену стійкість до ультрафіолету і хімічного впливу миючих засобів.


Дата:2 июля 2021
Adblock
detector