Ліжечко для малюка

Ліжечко для малюка

Ліжечко для малюка на https://delavega.ua/lizhka/dlya-malchikov/ батьки зазвичай вибирають ще до його народження. Багато просто віддають перевагу симпатичним зовні виробам, особливо якщо у них є різні бонуси у вигляді механізмів трансформації, і при цьому не звертають уваги на матеріали і дійсно корисні функції, які можуть стати в нагоді в міру дорослішання дитини.

До покупки дитячого ліжечка краще підготуватися заздалегідь — це допоможе вибрати дійсно якісну і безпечну меблі для малюка. З нашої статті ви дізнаєтеся, які ліжечка бувають, з чого їх роблять і які властивості краще.

Розподіл ліжечок по типу і конструкції
Дитячі ліжечка бувають двох типів:
звичайні
трансформери

Моделі можна розділити за типами конструкції:

Найпоширеніші. Збираються з екологічно чистих матеріалів і мають сталу суму спального місця — від 90 до 160 см. Як правило, використовуються для дітей до 4 років. Можуть мати регульовану висоту ложа для зручності і безпеки, а також забезпечуватися коліщатками, класичними ніжками або полозами для заколисування.

Це підвісна або підлоги ліжечко для самих маленьких — купуються для новонароджених. На відміну від класичних ліжок, в колисці дитина закритий з усіх сторін, завдяки чому він відчуває себе в безпеці. Люльки можуть бути як з механізмом гойдання на полозах, так і без нього.

Не секрет, що новонароджені вимагають постійного нагляду, але незабаром батьки втомлюються настільки, що бігати до колиски вже немає сил. Для цього були придумані приставні ліжечка, які можна поставити прямо у батьківському ліжку і закріпити за допомогою спеціальних захоплень. У приставних ліжках можна регулювати висоту, щоб встановлювати ліжко малюка і батьків на одному рівні. В такому ліжку дитина захищена рейкової конструкцією і в той же час знаходиться на відстані витягнутої руки від матері. У приставних ліжечках немає однієї стінки, що дозволяє безперешкодно доглядати за малюком.
Ліжечка-трансформери представляють собою більш складні пристрої, що мають розсувні і підйомні частини, щоб підлаштовувати їх під зріст дитини і потреби батьків. Парою рухів можна перетворити таку конструкцію в ліжко довжиною до 170 см для дошкільника або учня молодших класів.
Ліжечко-трансформер може бути оснащена вбудованим пеленальним столиком, комодом для необхідних дитині речей, поличками, висувними ящиками і ін. При цьому такі ліжечка можуть служити і після того, як ваше чадо виросте.

Сучасні виробники трансформерів пропонують можливість не тільки збільшувати розміри ліжка в міру дорослішання дитини, але і перетворювати її з колиски в класичну ліжечко, манеж для малюка або навіть зібрати з неї столик зі стільцями, а з пеленального столика отримати повноцінну полку для будь-яких цілей.


Дата:16 июня 2021
Adblock
detector